Perfumy Avon damskie i męskie

Obecnie na rynku znajdziemy miliony zapachów. Możemy wybierać idealne perfumy dla siebie biorąc pod uwagę czynniki takie jak jakość, zapach, czy cena. Często ciężko jest jednak znaleźć perfumy, które nie zrujnowałyby naszego portfela, a jednocześnie idealnie by nam pasował ich zapach, który dodatkowo utrzymywałby się kilka dni. Dlatego też najczęściej wydajemy setki złotych na ekskluzywne perfumy lub decydujemy się na ich podróbki, które wyparowują po kilku minutach z naszego nadgarstka. Jakie jest rozwiązanie tego problemu? Perfumy Avon!

Avon- lider zapachów masowych w Polsce

Według danych z 2018 roku marka Avon posiada aż 40% udziału w rynku zapachów damskich i 24% w rynku zapachów męskich. Oznacza to, że prawie połowa wszystkich perfum damskich kupowanych w Polsce i prawie jedna czwarta perfum męskich to zapachy Avon.

Co wyróżnia perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy Avon tworzą światowej sławy perfumiarze, którzy pochodzą z najlepszych domów zapachowych na świecie. To dzięki nim powstają niesamowite kompozycje, z którymi nie można się rozstać! I nie musisz, ponieważ potrafią  utrzymywać się na skórze nawet 8 godzin. To dzięki starannie dobranym składnikom zapachy Avon wyróżnia świetna jakość. Zależy nam również na tym, by mogłyby one rywalizować z markami perfum luksusowych, dlatego nie tylko tworzymy zapachy, ale również testujemy je na naszych klientkach. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza!

Światowej sławy perfumiarze dla Avon

Dbamy o to, by naszym perfumom nie zabrakło ekskluzywności. Dlatego też nasze zapachy tworzą światowi twórcy perfum, tacy jak: Adriana Medina (twórczyni zapachów Avon Luck, Parisian Chic, ale również Victoria Secret, Bombshell i Ed Hardy), Christopher Sheldrake (jego dziełem jest Avon Perceive, a także Channel Coco Noir), Calice Becker (kreatorka zapachu Avon Far Away Gold, jak również Lancome J’adore i Lola Marc Jacobs) czy Honorine Blanc (twórczyni perfum Avon Cherish, a także YSL Black Ophium).

Składniki premium perfum Avon

Zależy nam, by nasze zapachy były najwyższej jakości, dlatego też używamy najlepszych składników, tworzącym wyjątkową kompozycję. Wanilia używana w perfumach Avon pochodzi z Madagaskaru, gdzie powstaje jej aż 80%. Stosowana jest w kompozycjach słodkich i orientalnych. Płatki jaśminu, dzięki którym nasze zapachy zyskują kwiatowy, bogaty i luksusowy aromat, są zbierane o świcie, dzięki czemu zawierają najwięcej zapachu. W naszych perfumach można również znaleźć najrzadziej występującą czarną orchideę, której purpurowe płatki promieniują waniliowym aromatem. Można znaleźć ją wysoko w górach, tuż nad koronami drzew. W końcu złota gardenia, kwiat pochodzący z wysp Polinezji Francuskiej, który dodaje zapachom Avon zmysłowości i tajemniczości.

Jedno jest pewne, wkładamy całe swoje serce i duszę, by nasze perfumy spełniały Twoje oczekiwania i były z Tobą w każdym momencie Twojego życia. W końcu w całym tym procesie najważniejsza jesteś Ty. Dalej nie jesteś zdecydowana do zamówienia perfum Avon? Przekonaj się na własnej skórze i wypróbuj jeden z wielu zapachów z najnowszego katalogu Avon! Poczuj niesamowity zapach i zwiąż się z nim na dłużej.

Jeśli chcesz zamówić perfumy Avon bezpośrednio z rabatem do 40% załóż bezpłatne konto w Klubie Avon i korzystaj ze wszystkich ofert bez ograniczeń!