Zostań Liderem Avon i zarabiaj online

Dołącz do grona ludzi sukcesu i buduj swój biznes z Avon

Jesteś osobą przedsiębiorczą, energiczną i lubisz pracę z ludźmi? Pragniesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności? Dołącz więc do mojego zespołu i zostań Liderem Sprzedaży. Współpraca z Avon to z pewnością idealne zajęcie a także przyjemny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy dla każdego. Buduj swój biznes, awansuj i korzystaj.

Korzyści z dołączenia do zespołu Avon

Bezpłatna rejestracja

45 dni na zwrot

100% gwarancji

Rabaty do -40%

Brak zobowiązań

Jak zostać liderem AVON

1. Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny.
2. W przeciągu kilku godzin otrzymasz sms z jednorazowym hasłem.
3. Na Twój adres e-mail wyślemy Ci własny numer i link do logowania w Klubie AVON.
4. Po zalogowaniu kliknij w zakładkę Zostań Liderem i wybierz odpowiednią dla siebie formę współpracy. Twój Manager Avon skontaktuje się z Tobą aby pomóc Ci otworzyć konto Lidera Avon.

Formularz

  Twoje dane
  Adres zamieszkania  *Zaznaczenie tej zgody jest obowiązkowe. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w formularzu jest Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Słowicza 32 (02-170) („Avon”). Twoje dane są przetwarzane m.in. w celu zawarcia umowy o współpracę z Avon oraz oferowania Ci naszych produktów. Polityka Prywatności zawiera pełną informację o tym, jak przetwarzane są Twoje dane osobowe zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych nr 2016/679 („RODO”).

  Dlaczego warto zostać Liderem?

  Praca jako Lider w Avon daje mi to, co jest dla mnie najważniejsze, wolność. Dzięki temu pracuję kiedy chcę i ile chcę, a przy okazji robię to, co kocham. Każdego dnia spotykam się z ludźmi, wymieniam się z nimi opiniami i doświadczeniami. Biorę także udział w nowych projektach i prestiżowych programach dla najbardziej przedsiębiorczych Konsultantek i Liderów, takich jak Klub Róży i Klub VIP. Avon udostępnia swoim Liderom nowoczesne narzędzia biznesowe do pracy online. Korzystanie z nich zapewnia mi dużą swobodę działania a przede wszystkim elastyczny czas pracy. Ciągle szukam nowych wyzwań i możliwości rozwoju dlatego nie zamieniłabym tego zajęcia na żadną inną pracę.

  Magdalena Wojcieszyńska
  Manager Avon

  Co zyskasz zostając Liderem Avon?

  Prestiż

  Praca w znanej,
  międzynarodowej
  firmie.

  Wynagrodzenie progresywne

  Rosnące zarobki
  uzależnione od
  poświęconego czasu.

  12 pensji

  Zarabiaj z Avon
  odbieraj 12 wypłat w roku.

  Bonusy i nagrody

  Atrakcyjne programy
  bonusowe oraz nagrody
  rzeczowe.

  Rozwój kompetencji

  Zdobywanie wiedzy poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i nowatorskich projektach.

  Umowa zlecenie lub DG

  Do wyboru wygodna
  dla Ciebie forma
  współpracy.

  Bezpieczeństwo

  Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej dla siebie i rodziny.

  Elastyczny czas pracy

  To Ty decydujesz kiedy i
  w jaki sposób rozwijasz
  swój zespół.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak mogę zostać Liderem Avon?

  Jeśli jesteś zainteresowana pracą jako Lider Avon, zarejestruj się poprzez formularz online. Następnie po zalogowaniu się i aktywowaniu konta Avon poinformuj nas, że chcesz zostać liderem poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy: tel.784 918 434, lub e-mail:kontakt@avonlider.pl

  Czy muszę otworzyć działalność gospodarczą jako Lider AVON?

  Nie musisz, ale jest to jedna z możliwości. Jako lider budujący swój zespół masz dwa wyjścia: możesz podpisać z firmą AVON umowę zlecenie na podstawie, której będziesz otrzymywać wynagrodzenie lub możesz otworzyć działalność gospodarczą. Każda z tych opcji ma swoje plusy. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się →tutaj

  Czy muszę pracować w stałych godzinach?

  Praca jako Lider Sprzedaży Avon nie jest standardową pracą od 8-16, możesz więc dopasować godziny pracy do swoich potrzeb i trybu swojego życia.

  Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?

  Twoje zarobki uzależnione są od efektów Twojej pracy. Im więcej osób pozyskasz do swojego zespołu, im większe zamówienia będziesz składać w każdym katalogu, tym większy osiągniesz dochód jako Lider Avon. Jeśli chcesz poznać szczegóły programów zarobkowych i zasad wynagradzania liderów skontaktuj się z nami pod numerem 784 918 434 i umów na niezobowiązującą rozmowę.