Main image

Działasz i masz – katalog 2-2019

program obowiązuje w kampanii 2/2019

od 25.01.2019 do 06.02.2019

W karnawale postaw na kolor!

Wybierz swój styl – postaw na make-up klasyczny lub nowoczesny.

Ambasadorki/Ambasadorzy, którzy zrobią zakupy za min. 200 zł, w tym kupią nowy tusz do rzęs Big&Phenomenal Volume ze str. 5  katalogu 2, mogą odebrać zestaw kosmetyków do makijażu w cenie 3,99!

Zestaw 1 – kod 80556

Make-up klasyczny Avon True

  • Szminka True Colour odcień Red 2000 3,6g,
  • Ultraprecyzyjny płynny eyeliner odcień czarny 1ml

Zestaw 2 – kod 80531

Make-up nowoczesny Avon Mark

  • Rozświetlacz do twarzy 30ml,
  • Matowa szminka w płynie odcień Rock Star 7ml

Do każdego zestawu próbka Eve Truth, nowego zapachu z katalogu 3/2019 gratis!

Warto wiedzieć

  • W programie mogą wziąć udział wszystkie Ambasadorki Piękna (Konsultantki)
  • Zestaw w specjalnej cenie należy wybrać w Strefie poprzez baner dedykowany do programu lub wpisując kod do zamówienia.
  • Zestaw zostanie dostarczony wraz z zamówieniem w kampanii 2/2019

Jeśli chcesz skorzystać z promocji a nie posiadasz konta Avon zarejestruj się bezpłatnie online i zyskaj bezpośredni dostęp do wszystkich ofert i rabatów.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.