Main image

Działasz i masz – katalog 2-2019

program obowiązuje w kampanii 2/2019

od 25.01.2019 do 06.02.2019

W karnawale postaw na kolor!

Wybierz swój styl – postaw na make-up klasyczny lub nowoczesny.

Ambasadorki/Ambasadorzy, którzy zrobią zakupy za min. 200 zł, w tym kupią nowy tusz do rzęs Big&Phenomenal Volume ze str. 5  katalogu 2, mogą odebrać zestaw kosmetyków do makijażu w cenie 3,99!

Zestaw 1 – kod 80556

Make-up klasyczny Avon True

  • Szminka True Colour odcień Red 2000 3,6g,
  • Ultraprecyzyjny płynny eyeliner odcień czarny 1ml

Zestaw 2 – kod 80531

Make-up nowoczesny Avon Mark

  • Rozświetlacz do twarzy 30ml,
  • Matowa szminka w płynie odcień Rock Star 7ml

Do każdego zestawu próbka Eve Truth, nowego zapachu z katalogu 3/2019 gratis!

Warto wiedzieć

  • W programie mogą wziąć udział wszystkie Ambasadorki Piękna (Konsultantki)
  • Zestaw w specjalnej cenie należy wybrać w Strefie poprzez baner dedykowany do programu lub wpisując kod do zamówienia.
  • Zestaw zostanie dostarczony wraz z zamówieniem w kampanii 2/2019

Jeśli chcesz skorzystać z promocji a nie posiadasz konta Avon zarejestruj się bezpłatnie online i zyskaj bezpośredni dostęp do wszystkich ofert i rabatów.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

W Avon tniemy ceny o połowę

W Avon tniemy ceny o połowę

Potrzebujesz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, wiosennego makijażu, zapachu dla Niego lub dla Niej? Teraz możesz je kupić o połowę taniej! Nasze bestsellery: zapach Attraction, produkty ANEW, LUXE i wiele innych. Tylko do 28 kwietnia!

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Takie promocje tylko w Avon. Złap do 50% rabatu na zapachy. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz! Sprawdź gorące ceny na kolekcję Eve, TTA, Luck, Alpha i inne…

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

Na początek wiosny Avon przygotował rewelacyjną ofertę cenową na kosmetyki kolorowe i akcesoria. Perełki brązujące, szminki w płynie, rozświetlacz do twarzy czy profesjonalna gąbeczka do makijażu to tylko niektóre bestsellery jakie znajdziecie w tej promocji. Każdy produkt z oferty możesz otrzymać za połowę ceny promocyjnej z katalogu 5/2019! Sprawdź ostateczne ceny po rabacie❗️

Wiosną rabaty rosną

Wiosną rabaty rosną

Poczuj zapach wiosny! Skorzystaj z wyjątkowej okazji na bestsellerowe i ulubione zapachy, takie jak: Eve Confidence, Little Black Dress, Celebre, Premiere Luxe, Pur Blanca, Aspire Man. Czeka na Ciebie rabat do 45% oraz zestaw 5 perfumetek za 1 zł! Oferta obowiązuje do 20 marca 2019 r.