Main image

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

oferta obowiązuje w kampanii 5/2019 od 28 marca (godz. 11:00)

do 5 kwietnia (godz. 12:00)

W tak różnorodnej i bogatej ofercie na kosmetyki kolorowe każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy produkty z serii Luxe, Mark oraz Avon True: podkłady, szminki, tusze, cienie, ulubione perełki – puder w kulkach oraz profesjonalna gąbeczka do makijażu typu beautyblender.

Warunki promocji

Wszystkie kosmetyki i akcesoria do makijażu możesz otrzymać za połowę ceny promocyjnej z katalogu 5/2019 przy zakupie jednorazowo 4 produktów.

Warto wiedzieć

  • Na czerwono podane są ceny dla Ambasadorek/Konsultantek Avon z obliczonym rabatem 50%
  • Oferta rabatowa działa w ramach jednego zamówienia ale można z niej korzystać wielokrotnie.

Zapoznaj się również z pozostałymi ofertami dostępnymi w katalogu

Avon 5 /2019 Wiosenne Przebudzenie

 

Jeśli chcesz zamówić kosmetyki bezpośrednio online załóż bezpłatne konto i korzystaj ze wszystkich ofert bez ograniczeń!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.