Main image

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

oferta obowiązuje od 5 kwietnia do końca kampanii 5/2019

 

Rabaty od 40% do 50% na znakomite zapachy m.in z kolekcji: TTA (Today Tomorrow Always), Luck, Avon Life (Kenzo Takada), Eve, Elite Gentleman.

Warunki promocji

Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz!

Warto wiedzieć

  • Od podanych cen dla Ambasadorek/Konsultantek Avon naliczymy rabat w zależności od spełnienia warunków oferty przedstawionych w tabeli powyżej.
  • Każdy zestaw liczony jest jako jedna sztuka zakupionego zapachu.
  • Oferta rabatowa działa w ramach jednego zamówienia ale można z niej korzystać wielokrotnie.

Sprawdź jaką cenę zapłacisz z rabatem w zależności od ilości zakupionych zapachów/zestawów

  • czarne ceny z rabatem 40% – przy zakupie min. 4 zapachów i/lub zestawów
  • czerwone ceny z rabatem 45% – przy zakupie min. 8 zapachów i/lub zestawów
  • granatowe ceny z rabatem 50%  – przy zakupie min. 14 zapachów i/lub zestawów

Zapoznaj się również z pozostałymi ofertami dostępnymi w katalogu

Avon 5/2019 Wiosenne Przebudzenie

Jeśli chcesz zamówić kosmetyki bezpośrednio online załóż bezpłatne konto i korzystaj ze wszystkich ofert bez ograniczeń!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.