Main image

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

oferta obowiązuje od 5 kwietnia do końca kampanii 5/2019

 

Rabaty od 40% do 50% na znakomite zapachy m.in z kolekcji: TTA (Today Tomorrow Always), Luck, Avon Life (Kenzo Takada), Eve, Elite Gentleman.

Warunki promocji

Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz!

Warto wiedzieć

  • Od podanych cen dla Ambasadorek/Konsultantek Avon naliczymy rabat w zależności od spełnienia warunków oferty przedstawionych w tabeli powyżej.
  • Każdy zestaw liczony jest jako jedna sztuka zakupionego zapachu.
  • Oferta rabatowa działa w ramach jednego zamówienia ale można z niej korzystać wielokrotnie.

Sprawdź jaką cenę zapłacisz z rabatem w zależności od ilości zakupionych zapachów/zestawów

  • czarne ceny z rabatem 40% – przy zakupie min. 4 zapachów i/lub zestawów
  • czerwone ceny z rabatem 45% – przy zakupie min. 8 zapachów i/lub zestawów
  • granatowe ceny z rabatem 50%  – przy zakupie min. 14 zapachów i/lub zestawów

Zapoznaj się również z pozostałymi ofertami dostępnymi w katalogu

Avon 5/2019 Wiosenne Przebudzenie

Jeśli chcesz zamówić kosmetyki bezpośrednio online załóż bezpłatne konto i korzystaj ze wszystkich ofert bez ograniczeń!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

W Avon tniemy ceny o połowę

W Avon tniemy ceny o połowę

Potrzebujesz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, wiosennego makijażu, zapachu dla Niego lub dla Niej? Teraz możesz je kupić o połowę taniej! Nasze bestsellery: zapach Attraction, produkty ANEW, LUXE i wiele innych. Tylko do 28 kwietnia!

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

Na początek wiosny Avon przygotował rewelacyjną ofertę cenową na kosmetyki kolorowe i akcesoria. Perełki brązujące, szminki w płynie, rozświetlacz do twarzy czy profesjonalna gąbeczka do makijażu to tylko niektóre bestsellery jakie znajdziecie w tej promocji. Każdy produkt z oferty możesz otrzymać za połowę ceny promocyjnej z katalogu 5/2019! Sprawdź ostateczne ceny po rabacie❗️

Wiosną rabaty rosną

Wiosną rabaty rosną

Poczuj zapach wiosny! Skorzystaj z wyjątkowej okazji na bestsellerowe i ulubione zapachy, takie jak: Eve Confidence, Little Black Dress, Celebre, Premiere Luxe, Pur Blanca, Aspire Man. Czeka na Ciebie rabat do 45% oraz zestaw 5 perfumetek za 1 zł! Oferta obowiązuje do 20 marca 2019 r.

Zestawy na Dzień Kobiet

Zestawy na Dzień Kobiet

W Avon Dzień Kobiet trwa już od 1 marca! Kobiety uwielbiają niespodzianki dlatego tej promocji nie znajdziesz w katalogu. Zaglądaj do nas od 1 do 11 marca i odkrywaj nowe zestawy w super cenach!