Main image

Zostań liderem Avon

Jesteś Konsultantką Avon, ale to dla Ciebie za mało? Chcesz się dalej rozwijać i odnosić sukcesy robiąc karierę w firmie Avon? A może masz obecnie pracę, która nie daje Ci żadnych perspektyw na przyszłość i szukasz czegoś wyjątkowego? Zostań Liderem Avon!

Kogo szukamy?

Avon Cosmetics to międzynarodowa firma, która daje możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych kobietom na całym świecie. W naszym portfolio znajdują się kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji, zapachy oraz dodatki modowe i biżuteria. Zostając Liderem Sprzedaży Avon dołączasz do jedynego w swoim rodzaju zespołu, któremu zależy na dzieleniu się doświadczeniem oraz wspólnym budowaniu jednej z najchętniej wybieranych marek kosmetycznych na świecie. Manager Avon to osoba energiczna, przedsiębiorcza i jednocześnie lubiąca pracę z ludźmi. Jeśli jesteś elastyczny w swoich działaniach a także posiadasz rozwiniętą umiejętność kreatywnego myślenia i bardzo dobrą organizację swojego czasu jesteś idealnym kandydatem do tej pracy! Istotne są również zdolności takie jak: praca w zespole, czy operatywność.

Do obowiązków Lidera Sprzedaży należy przede wszystkim budowanie i zarządzanie zespołem Konsultantek/Ambasadorek. Odpowiadasz za sukcesy i porażki Twojego teamu, pozostajesz z nimi w stałym kontakcie koordynując ich pracę. Twoim zadaniem jest również pozyskiwanie nowych osób do współpracy. Jako Lider Avon organizujesz i prowadzisz różnego rodzaju szkolenia i spotkania, a także planujesz i uczestniczysz w akcjach oraz imprezach promujących markę Avon.

Korzyści z pracy jako Lider Avon

Stając się członkiem zespołu Avon zyskujesz przede wszystkim:

 • elastyczny czas pracy- to Ty decydujesz kiedy i w jaki sposób rozwijasz swój zespół
 • 17 pensji- zarabiasz z Avon częściej niż raz w miesiącu
 • prywatną opiekę medyczną dla siebie i swoich najbliższych
 • pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie
 • wynagrodzenie progresywne- rosnące zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu
 • atrakcyjne bonusy oraz nagrody rzeczowe
 • rozwój kompetencji- zdobywasz wiedzę poprzez liczny udział w szkoleniach, konferencjach i nowatorskich projektach
 • możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi internetowych i aplikacji mobilnych wspierających biznes

Dowolna forma współpracy

Forma współpracy zależy tylko od Ciebie, wybierz tę, która najbardziej Ci pasuje:

Umowa-zlecenie:

 • brak kosztów związanych z założeniem i prowadzeniem działalności
 • minimum formalności
 • pieniądze przelewane na konto już po odprowadzeniu składek i podatku.

Działalność gospodarcza:

 • łączenie różnych aktywności zawodowych w ramach jednej działalności
 • zdobycie doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy
 • możliwość odliczania kosztów związanych z działalnością i uzyskania środków z UE.

Jeśli jesteś zainteresowana pracą jako Lider Avon, zarejestruj się poprzez formularz online. Po zalogowaniu się i aktywacji konta Avon skontaktuje się z Tobą Twój Manager w celu podpisania umowy Lidera Sprzedaży.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie 784 918 434

 

Nie czekaj, zostań Liderem Avon już dziś!

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.