Main image

Zostań liderem Avon

Jesteś Konsultantką Avon, ale to dla Ciebie za mało? Chcesz się dalej rozwijać i odnosić sukcesy robiąc karierę w firmie Avon? A może masz obecnie pracę, która nie daje Ci żadnych perspektyw na przyszłość i szukasz czegoś wyjątkowego? Zostań Liderem Avon!

Kogo szukamy?

Avon Cosmetics to międzynarodowa firma, która daje możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych kobietom na całym świecie. W naszym portfolio znajdują się kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji, zapachy oraz dodatki modowe i biżuteria. Zostając Liderem Sprzedaży Avon dołączasz do jedynego w swoim rodzaju zespołu, któremu zależy na dzieleniu się doświadczeniem oraz wspólnym budowaniu jednej z najchętniej wybieranych marek kosmetycznych na świecie. Manager Avon to osoba energiczna, przedsiębiorcza i jednocześnie lubiąca pracę z ludźmi. Jeśli jesteś elastyczny w swoich działaniach a także posiadasz rozwiniętą umiejętność kreatywnego myślenia i bardzo dobrą organizację swojego czasu jesteś idealnym kandydatem do tej pracy! Istotne są również zdolności takie jak: praca w zespole, czy operatywność.

Do obowiązków Lidera Sprzedaży należy przede wszystkim budowanie i zarządzanie zespołem Konsultantek/Ambasadorek. Odpowiadasz za sukcesy i porażki Twojego teamu, pozostajesz z nimi w stałym kontakcie koordynując ich pracę. Twoim zadaniem jest również pozyskiwanie nowych osób do współpracy. Jako Lider Avon organizujesz i prowadzisz różnego rodzaju szkolenia i spotkania, a także planujesz i uczestniczysz w akcjach oraz imprezach promujących markę Avon.

Korzyści z pracy jako Lider Avon

Stając się członkiem zespołu Avon zyskujesz przede wszystkim:

 • elastyczny czas pracy- to Ty decydujesz kiedy i w jaki sposób rozwijasz swój zespół
 • 17 pensji- zarabiasz z Avon częściej niż raz w miesiącu
 • prywatną opiekę medyczną dla siebie i swoich najbliższych
 • pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie
 • wynagrodzenie progresywne- rosnące zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu
 • atrakcyjne bonusy oraz nagrody rzeczowe
 • rozwój kompetencji- zdobywasz wiedzę poprzez liczny udział w szkoleniach, konferencjach i nowatorskich projektach
 • możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi internetowych i aplikacji mobilnych wspierających biznes

Dowolna forma współpracy

Forma współpracy zależy tylko od Ciebie, wybierz tę, która najbardziej Ci pasuje:

Umowa-zlecenie:

 • brak kosztów związanych z założeniem i prowadzeniem działalności
 • minimum formalności
 • pieniądze przelewane na konto już po odprowadzeniu składek i podatku.

Działalność gospodarcza:

 • łączenie różnych aktywności zawodowych w ramach jednej działalności
 • zdobycie doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy
 • możliwość odliczania kosztów związanych z działalnością i uzyskania środków z UE.

Jeśli jesteś zainteresowana pracą jako Lider Avon, zarejestruj się poprzez formularz online. Po zalogowaniu się i aktywacji konta Avon skontaktuje się z Tobą Twój Manager w celu podpisania umowy Lidera Sprzedaży.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie 784 918 434

 

Nie czekaj, zostań Liderem Avon już dziś!

W Avon tniemy ceny o połowę

W Avon tniemy ceny o połowę

Potrzebujesz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, wiosennego makijażu, zapachu dla Niego lub dla Niej? Teraz możesz je kupić o połowę taniej! Nasze bestsellery: zapach Attraction, produkty ANEW, LUXE i wiele innych. Tylko do 28 kwietnia!

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Takie promocje tylko w Avon. Złap do 50% rabatu na zapachy. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz! Sprawdź gorące ceny na kolekcję Eve, TTA, Luck, Alpha i inne…

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

Na początek wiosny Avon przygotował rewelacyjną ofertę cenową na kosmetyki kolorowe i akcesoria. Perełki brązujące, szminki w płynie, rozświetlacz do twarzy czy profesjonalna gąbeczka do makijażu to tylko niektóre bestsellery jakie znajdziecie w tej promocji. Każdy produkt z oferty możesz otrzymać za połowę ceny promocyjnej z katalogu 5/2019! Sprawdź ostateczne ceny po rabacie❗️

Wiosną rabaty rosną

Wiosną rabaty rosną

Poczuj zapach wiosny! Skorzystaj z wyjątkowej okazji na bestsellerowe i ulubione zapachy, takie jak: Eve Confidence, Little Black Dress, Celebre, Premiere Luxe, Pur Blanca, Aspire Man. Czeka na Ciebie rabat do 45% oraz zestaw 5 perfumetek za 1 zł! Oferta obowiązuje do 20 marca 2019 r.