Main image

Zyskaj na Walentynki

oferta obowiązuje w kampanii 2/2019 od 25.01.2019 do 06.02.2019

Wyjątkowe prezenty za 1 zł

Nie zwlekaj! Jako pierwsza zdobądź wyjątkowe nagrody z nowej kolekcji Logo Avon lub elegancką biżuterię Apart, do wyboru:

  • stylowa torba na laptopa
  • zgrabna kopertówka z zapięciem na magnes
  • srebrne kolczyki Apart z cyrkoniami

* możesz wybrać max. 1 nagrodę w trakcie trwania programu, nagrody dostępne są do wyczerpania zapasów

Warunki promocji

Oferta rabatowa działa w ramach jednego zamówienia ale możesz z niej skorzystać wielokrotnie. W każdym zamówieniu, złożonym w ciągu trwania promocji możesz zyskać do 45% rabatu na wybrane zapachy i kosmetyki.

Przygotuj się na Walentynki

Wybieraj wśród topowych kosmetyków Anew i zapachów Avon. Sprawdź ile możesz zyskać z rabatami w tej promocji.

  • czerwone ceny z rabatem 40% – przy zakupie min. 3 produktów z oferty
  • granatowe ceny z rabatem 45% – przy zakupie min 6 produktów z oferty

Sprawdź również pozostałe oferty dostępne w katalogu Avon 2/2019 Walentynki

Jeśli chcesz skorzystać z promocji a nie posiadasz konta Avon zarejestruj się bezpłatnie online i zyskaj bezpośredni dostęp do wszystkich ofert i rabatów

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.