Main image

Na czym polega oferta Avon – zakupy First Minute

Avon wprowadził w zeszłym roku ciekawą promocję rabatową. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, w związku z czym doczekała się kolejnej edycji. Obecnie program obowiązuje w katalogach 1-3/2019.

Przywileje programu „Zakupy First Minute”

W ramach promocji rabat wypracowany w bieżącej kampanii przechodzi na zakupy zrobione w pierwszym tygodniu kolejnego katalogu. Z gwarantowanego rabatu wypracowanego możemy skorzystać do drugiego piątku następnej kampanii (do godz. 23:59) w podanych terminach:

  • rabat z kampanii 17/2018 obowiązuje w katalogu 1/2019 do 4 stycznia 2019
  • rabat z kampanii 01/2019 obowiązuje w katalogu 2/2019 do 25 stycznia 2019
  • rabat z kampanii 02/2018 obowiązuje w katalogu 3/2019 do 15 lutego 2019

Podczas obliczania zniżki na zakupy First Minute obowiązuje zasada „lepszy z dwóch”. Jeśli gwarantowany rabat okaże się niższy od osiągniętego za zakupy z bieżącej kampanii, otrzymamy wyższy rabat.

Rabat przyznawany jest na zakup kosmetyków z wyjątkiem ofert wiązanych.

Jak obliczyć rabat wypracowany

Twój wypracowany rabat zależy od wartości wszystkich zamówień złożonych łącznie w czasie trwania katalogu.

Do wartości Twojego zamówienia liczy się tzw. „sprzedaż kwalifikowana”, czyli kwota zakupów przed rabatem (liczona jako podstawa rabatu).

Kto może uczestniczyć w programie

W programie mogą wziąć udział Konsultantki aktywne w kampaniach 1-3/2019 oraz osoby, które założą bezpłatne konto Avon i złożą pierwsze zamówienie do końca katalogu 2/2019, czyli do 6 lutego 2019.

Dzięki promocji First Minute nie musisz czekać na zebranie zamówienia uprawniającego do otrzymania wyższego rabatu. Możesz robić małe zakupy już na starcie kampanii wykorzystując rabat wypracowany w poprzednim katalogu.

 

Nie czekaj, wypełnij formularz i zamawiaj z rabatami  już dziś!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Takie promocje tylko w Avon. Złap do 50% rabatu na zapachy. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz! Sprawdź gorące ceny na kolekcję Eve, TTA, Luck, Alpha i inne…

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

Na początek wiosny Avon przygotował rewelacyjną ofertę cenową na kosmetyki kolorowe i akcesoria. Perełki brązujące, szminki w płynie, rozświetlacz do twarzy czy profesjonalna gąbeczka do makijażu to tylko niektóre bestsellery jakie znajdziecie w tej promocji. Każdy produkt z oferty możesz otrzymać za połowę ceny promocyjnej z katalogu 5/2019! Sprawdź ostateczne ceny po rabacie❗️

Wiosną rabaty rosną

Wiosną rabaty rosną

Poczuj zapach wiosny! Skorzystaj z wyjątkowej okazji na bestsellerowe i ulubione zapachy, takie jak: Eve Confidence, Little Black Dress, Celebre, Premiere Luxe, Pur Blanca, Aspire Man. Czeka na Ciebie rabat do 45% oraz zestaw 5 perfumetek za 1 zł! Oferta obowiązuje do 20 marca 2019 r.

Zestawy na Dzień Kobiet

Zestawy na Dzień Kobiet

W Avon Dzień Kobiet trwa już od 1 marca! Kobiety uwielbiają niespodzianki dlatego tej promocji nie znajdziesz w katalogu. Zaglądaj do nas od 1 do 11 marca i odkrywaj nowe zestawy w super cenach!