Main image

Na czym polega oferta Avon – zakupy First Minute

Avon wprowadził w zeszłym roku ciekawą promocję rabatową. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, w związku z czym doczekała się kolejnej edycji. Obecnie program obowiązuje w katalogach 1-3/2019.

Przywileje programu „Zakupy First Minute”

W ramach promocji rabat wypracowany w bieżącej kampanii przechodzi na zakupy zrobione w pierwszym tygodniu kolejnego katalogu. Z gwarantowanego rabatu wypracowanego możemy skorzystać do drugiego piątku następnej kampanii (do godz. 23:59) w podanych terminach:

  • rabat z kampanii 17/2018 obowiązuje w katalogu 1/2019 do 4 stycznia 2019
  • rabat z kampanii 01/2019 obowiązuje w katalogu 2/2019 do 25 stycznia 2019
  • rabat z kampanii 02/2018 obowiązuje w katalogu 3/2019 do 15 lutego 2019

Podczas obliczania zniżki na zakupy First Minute obowiązuje zasada „lepszy z dwóch”. Jeśli gwarantowany rabat okaże się niższy od osiągniętego za zakupy z bieżącej kampanii, otrzymamy wyższy rabat.

Rabat przyznawany jest na zakup kosmetyków z wyjątkiem ofert wiązanych.

Jak obliczyć rabat wypracowany

Twój wypracowany rabat zależy od wartości wszystkich zamówień złożonych łącznie w czasie trwania katalogu.

Do wartości Twojego zamówienia liczy się tzw. „sprzedaż kwalifikowana”, czyli kwota zakupów przed rabatem (liczona jako podstawa rabatu).

Kto może uczestniczyć w programie

W programie mogą wziąć udział Konsultantki aktywne w kampaniach 1-3/2019 oraz osoby, które założą bezpłatne konto Avon i złożą pierwsze zamówienie do końca katalogu 2/2019, czyli do 6 lutego 2019.

Dzięki promocji First Minute nie musisz czekać na zebranie zamówienia uprawniającego do otrzymania wyższego rabatu. Możesz robić małe zakupy już na starcie kampanii wykorzystując rabat wypracowany w poprzednim katalogu.

 

Nie czekaj, wypełnij formularz i zamawiaj z rabatami  już dziś!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.