Main image

Avon na nowo!

Początek roku to czas wielkich zmian. Droga Ambasadorko/Ambasadorze Piękna, mamy dla Ciebie nowe rozwiązania, które docenią Twoją pracę, ułatwią korzystanie z naszych ofert i zapewnią stałe korzyści.

 

Poznaj 3 kroki, które ułatwią Ci pracę

 1. nowe programy
 2. nowe progi rabatowe z rabatem na dłużej
 3. nowy model dostaw

Nowe programy Avon

Nowe programy to nowe możliwości, które pomogą Tobie zwiększyć zarobki lub uzyskać dodatkowe przywileje oraz więcej satysfakcji, zadowolenia i korzyści z Klubu Avon.

Rabat na dłużej

Od kampanii 3/2019 Twój RABAT WYPRACOWANY w poprzedniej kampanii przechodzi na cały kolejny katalog. Oznacza to, że z rabatu, który osiągniesz na zakończenie kampanii 3 będziesz mogła korzystać od początku kampanii 4, niezależnie od wielkości pierwszego zamówienia.

Przy naliczaniu rabatu obowiązuje zasada – lepszy z dwóch.  Jeśli Ambasadorka zrobi zakupy uprawniające ją do wyższego rabatu niż ten wypracowany w poprzedniej kampanii otrzyma rabat korzystniejszy.

Rabat obowiązuje na produkty kosmetyczne z wyłączeniem ofert wiązanych (czyli łączonych – na 10%) oraz Fashion & Home.

Jaki gwarantowany rabat możesz wypracować sobie na kolejną kampanię? Sprawdź w tabeli rabatów

Pakiet klienta

Korzystaj ze specjalnych pakietów, które pomogą Ci zapoznać się z nową ofertą a klientów zachęcą do składania kolejnych zamówień.

Skład pakietu:

 • 1 katalog z następnej kampanii
 • 3 próbki kosmetyków lub zapachów
 • 1 torebka zakupowa
 • cena pakietu 1,49 zł

Pamiętaj, że nadal będziesz otrzymywać darmowy katalog  wraz z pierwszym zamówieniem lub zakupami w Avon Centrum (na kwotę min. 50zł).

Liczba pakietów, które możesz zamówić zależy od łącznej sprzedaży kwalifikowanej z poprzedniej kampanii.

 

Nowości DEMO z dodatkowym rabatem

Od kampanii 4/2019 na podstawie sprzedaży z poprzedniego katalogu możesz zamawiać wybrane demo nowości w super cenie.

Z programu mogą skorzystać Ambasadorki, które w poprzedniej kampanii uzyskały sprzedaż min. 600 zł, otrzymają wówczas 15% dodatkowego rabatu na wskazane oferty DEMO.

Nowe progi rabatowe

Twój gwarantowany rabat na kosmetyki Avon zależy od wysokości zamówienia po cenach katalogowych, czyli przed naliczonym opustem. 

W ramach każdej trzytygodniowej kampanii wszystkie zamówienia na koncie Ambasadorki sumują się, tworząc narastająco wartość do obliczenia podstawy rabatu. Jeśli w tym samym katalogu zrobisz dodatkowe zakupy i przekroczysz kolejny próg to otrzymasz wyższy rabat zgodnie z przedstawioną tabelą.

Twój rabat wypracowany na koniec aktualnej kampanii przechodzi na cały kolejny katalog. Możesz z niego korzystać od początku kolejnej kampanii.

Nowy model dostaw

Od kampanii 3/2019 Avon oferuje nowy, prosty model dostaw, który gwarantuje:

 • prosty sposób obliczenia kosztów każdej paczki w zależności od wartości zamówienia i czasu jego realizacji
 • przesyłkę kurierską 48h gratis przy zamówieniu powyżej 300 zł
 • każdy rodzaj przesyłki gratis przy zamówieniach powyżej 600 zł

Rodzaje dostaw:

 • kurier 24h – wcześniej: ekspresowa dostawa 24h
 • kurier 48h – wcześniej: szybka dostawa 48h
 • paczkomaty 24h – wcześniej: ekspresowe paczkomaty InPost 24h
 • punkty odbioru 72h – wcześniej: odbiory własne w punktach 72h

Z wszystkich opisanych programów możesz korzystać posiadając konto w Klubie Avon. Wystarczy wypełnić formularz online. Zapraszam!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

W Avon tniemy ceny o połowę

W Avon tniemy ceny o połowę

Potrzebujesz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, wiosennego makijażu, zapachu dla Niego lub dla Niej? Teraz możesz je kupić o połowę taniej! Nasze bestsellery: zapach Attraction, produkty ANEW, LUXE i wiele innych. Tylko do 28 kwietnia!

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Zapachy Avon nawet o 50% taniej

Takie promocje tylko w Avon. Złap do 50% rabatu na zapachy. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz! Sprawdź gorące ceny na kolekcję Eve, TTA, Luck, Alpha i inne…

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

50% rabatu na kosmetyki do makijażu

Na początek wiosny Avon przygotował rewelacyjną ofertę cenową na kosmetyki kolorowe i akcesoria. Perełki brązujące, szminki w płynie, rozświetlacz do twarzy czy profesjonalna gąbeczka do makijażu to tylko niektóre bestsellery jakie znajdziecie w tej promocji. Każdy produkt z oferty możesz otrzymać za połowę ceny promocyjnej z katalogu 5/2019! Sprawdź ostateczne ceny po rabacie❗️

Wiosną rabaty rosną

Wiosną rabaty rosną

Poczuj zapach wiosny! Skorzystaj z wyjątkowej okazji na bestsellerowe i ulubione zapachy, takie jak: Eve Confidence, Little Black Dress, Celebre, Premiere Luxe, Pur Blanca, Aspire Man. Czeka na Ciebie rabat do 45% oraz zestaw 5 perfumetek za 1 zł! Oferta obowiązuje do 20 marca 2019 r.