Początek roku to czas wielkich zmian. Droga Ambasadorko/Ambasadorze Piękna, mamy dla Ciebie nowe rozwiązania, które docenią Twoją pracę, ułatwią korzystanie z naszych ofert i zapewnią stałe korzyści.

 

Poznaj 3 kroki, które ułatwią Ci pracę

  1. nowe progi rabatowe z rabatem na dłużej
  2. nowy model dostaw
  3. nowe programy

Nowe progi rabatowe

Twój gwarantowany rabat na kosmetyki Avon zależy od wysokości zamówienia po cenach katalogowych, czyli przed naliczonym opustem. 

W ramach każdej trzytygodniowej kampanii wszystkie zamówienia na koncie Ambasadorki sumują się, tworząc narastająco wartość do obliczenia podstawy rabatu. Jeśli w tym samym katalogu zrobisz dodatkowe zakupy i przekroczysz kolejny próg to otrzymasz wyższy rabat zgodnie z przedstawioną tabelą.

Twój rabat wypracowany na koniec aktualnej kampanii przechodzi na cały kolejny katalog. Możesz z niego korzystać od początku kolejnej kampanii.

Rabat na dłużej

Od kampanii 3/2019 Twój RABAT WYPRACOWANY w poprzedniej kampanii przechodzi na cały kolejny katalog. Oznacza to, że z rabatu, który osiągniesz na zakończenie kampanii 3 będziesz mogła korzystać od początku kampanii 4, niezależnie od wielkości pierwszego zamówienia.

Przy naliczaniu rabatu obowiązuje zasada – lepszy z dwóch.  Jeśli Ambasadorka zrobi zakupy uprawniające ją do wyższego rabatu niż ten wypracowany w poprzedniej kampanii otrzyma rabat korzystniejszy.

Rabat obowiązuje na produkty kosmetyczne z wyłączeniem ofert wiązanych (czyli łączonych – na 10%) oraz Fashion & Home.

Jaki gwarantowany rabat możesz wypracować sobie na kolejną kampanię? Sprawdź w tabeli rabatów

Nowy model dostaw

Od kampanii 3/2019 Avon oferuje nowy, prosty model dostaw, który gwarantuje:

  • prosty sposób obliczenia kosztów każdej paczki w zależności od wartości zamówienia i czasu jego realizacji
  • przesyłkę kurierską 48h gratis przy zamówieniu powyżej 300 zł
  • każdy rodzaj przesyłki gratis przy zamówieniach powyżej 600 zł

Rodzaje dostaw:

  • kurier 24h – wcześniej: ekspresowa dostawa 24h
  • kurier 48h – wcześniej: szybka dostawa 48h
  • paczkomaty 24h – wcześniej: ekspresowe paczkomaty InPost 24h
  • punkty odbioru 72h – wcześniej: odbiory własne w punktach 72h

Nowe programy Avon

Nowe programy to nowe możliwości, które pomogą Tobie zwiększyć zarobki lub uzyskać dodatkowe przywileje oraz więcej satysfakcji, zadowolenia i korzyści z Klubu Avon.

 

Nowości DEMO z dodatkowym rabatem

Od kampanii 4/2019 na podstawie sprzedaży z poprzedniego katalogu możesz zamawiać wybrane demo nowości w super cenie.

Z programu mogą skorzystać Ambasadorki, które w poprzedniej kampanii uzyskały sprzedaż min. 600 zł, otrzymają wówczas 15% dodatkowego rabatu na wskazane oferty DEMO.

Z wszystkich opisanych programów możesz korzystać posiadając konto w Klubie Avon. Wystarczy wypełnić formularz online. Zapraszam!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434