Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.

czytaj dalej

Zostań liderem Avon

Jeśli lubisz wyzwania, to ta praca jest dla Ciebie idealna! Ciągle można się rozwijać, poznawać nowych ludzi. Zostając Liderem Sprzedaży Avon dołączasz do jedynego w swoim rodzaju zespołu, któremu zależy na dzieleniu się doświadczeniem oraz wspólnym budowaniu jednej z najchętniej wybieranych marek kosmetycznych na świecie.

czytaj dalej

Konsultantka – zarobki

Jako Konsultantka, Ambasador Avon zyskasz bezpośredni dostęp do wszystkich ofert, bez zobowiązań na własne potrzeby. Możesz również czerpać dodatkowe korzyści z polecania produktów Avon swoim znajomym, rodzinie, klientom. Sprawdź ile możesz zarobić jako przedstawiciel Avon i jakie czekają na Ciebie bonusy i przywileje.

czytaj dalej

Jak zostać Konsultantką

Chciałabyś spróbować swoich szans jako Konsultantka Avon, ale nie masz pojęcia od czego zacząć i czego możesz się spodziewać? W naszym wpisie w krótki i przystępny sposób wyjaśniamy w 3 krokach, jak możesz zostać Konsultantką Avon. KROK 1: WYPEŁNIENIE FORMULARZA Aby dołączyć do zespołu Avon, po pierwsze, należy wypełnić formularz rejestracyjny. (Znajdziesz go TUTAJ). W […]

czytaj dalej