Main image

BLACK FRIDAY w AVON

Oferta Black Friday obowiązuje od 21 – 28 listopada

Przez cały tydzień można korzystać  z 50% rabatu na wybrane zestawy świąteczne, zapachy, biżuterię, zegarki, kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne.

W ofercie znajdziemy najpopularniejsze zapachy Avon, takie jak: Today, Attraction, Avon Eve Duet, Little Black Dress, Perceive, Far Away, Pur Blanca, Celebre, Treselle, o pojemności 50 i 100 ml, również w atrakcyjnych świątecznych zestawach. Z kosmetyków do makijażu polecamy kultowe perełki brązujące w kilku odcieniach do wyboru oraz matowe szminki True Color. Nie zabrakło również kosmetyków do pielęgnacji cery: seria Anew Platinum 55+ z ekspresowym korektorem zmarszczek do okolic oczu – innowacja roku 2018.

…a to wszystko ZA PÓŁ CENY!

przy zakupie min. 4 produktów/zestawów z tej oferty, w tym min. 1 zapachu lub zestawu z zapachem

Dodatkowo do poniedziałku 26 listopada do godziny 11:00 darmowa dostawa 48h dla zamówień 300+

Warunki oferty:

  • Oferta obowiązuje w kampanii 16/2018 od środy 21.11.2018 do końca trwania kampanii lub do wyczerpania puli produktów objętych promocją
  • Z oferty mogą skorzystać Konsultantki Avon/osoby zarejestrowane
  • Oferta działa w obrębie jednego zamówienia
  • Bezpłatna dostawa szybka 48h obowiązuje dla jednorazowych zamówień powyżej 300 zł, złożonych do poniedziałku do godziny 11:00
  • Każdy zestaw dostępny w ofercie liczy się jako jeden kosmetyk
  • Kup 4 produkty/zestawy z tej oferty, w tym zamów min. 1 zapach lub zestaw z zapachem, a dostaniesz na nie 50% rabatu
  • Z oferty rabatowej możesz skorzystać wielokrotnie
  • Produkty z oferty wliczają się do bazy rabatu
  • Oferta działa również w AVON Centrum oraz AVON Studio

 

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo (kontakt@avonlider.pl) bądź telefonicznie 784 918 434
Nie czekaj, wypełnij formularz i zamawiaj Avon z rabatami już dziś!

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.