Chciałabyś spróbować swoich szans jako Konsultantka Avon, ale nie masz pojęcia od czego zacząć i czego możesz się spodziewać? W naszym wpisie w krótki i przystępny sposób wyjaśniamy w 3 krokach, jak możesz zostać Konsultantką Avon.

KROK 1: WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Aby dołączyć do zespołu Avon, po pierwsze, należy wypełnić formularz rejestracyjny. (Znajdziesz go TUTAJ). W formularzu podajemy m.in. takie dane jak: imię, nazwisko, telefon, e-mail, które umożliwią Managerowi Avon szybki i sprawny kontakt. Nie musisz się martwić, Twoje dane są z nami bezpieczne 🙂 WAŻNE! Konto Konsultantki Avon ma charakter konta stałego klienta – Konsultantka zyskuje możliwość bezpośredniego zamawiania kosmetyków od firmy, ale nie zobowiązuje się do niczego w zamian. Rejestracja w Avon nie stanowi  żadnej formy zatrudnienia. Warunki współpracy przypominają bardziej kartę rabatową lub kartę stałego klienta.

KROK 2: LOGOWANIE W STREFIE KONSULTANTKI

Kiedy wypełnisz już formularz, w przeciągu kilku godzin otrzymasz dane i link do logowania w Strefie Konsultantki. SMS-em na numer telefonu podany w zgłoszeniu przyjdzie jednorazowe hasło. Na Twojego maila natomiast wyślemy numer personalny.

Strefa Konsultantki to strona, do której dostęp mają tylko osoby zarejestrowane, posiadające aktywne konto użytkownika Avon.

Po wpisaniu przesłanych przez Avon danych w  odpowiednie pola wymagane jest ustawienie nowego hasła dostępu. WAŻNE! Hasło powinno składać się z 6-10 znaków i zawierać minimum 1 cyfrę. Nie może zawierać polskich liter (np. ł, ć, ą) Pamiętaj! Jeśli nie otrzymałeś danych do logowania skontaktuj się z nami telefonicznie/smsowo. Nie wypełniaj ponownie formularza z danymi osobowy, aby konto nie zostało zdublowane! Po zmianie hasła zapoznaj się z regulaminem Avon i zaznacz okienko “Zapoznałem/am i zgadzam się z Regulaminem”. Zaakceptuj również warunki współpracy, które pojawią się w kolejnym kroku pierwszego logowania w Strefie Konsultantki.

KROK 3: CIESZ SIĘ Z KORZYŚCI JAKIE DAJE CI AVON

  Po zaakceptowaniu warunków współpracy pojawi się komunikat „Witamy w Avon. Już teraz możesz złożyć swoje pierwsze zamówienie”. Od tego momentu jesteś pełnoprawną Konsultantką Avon. Gratulacje! WAŻNE! Pamiętaj, to Ty decydujesz, kiedy, ile i z jaką częstotliwością zamawiasz. W każdej chwili możesz zawiesić współpracę lub całkowicie zrezygnować, bez żadnych konsekwencji. Umowę akceptujesz online. Wszystko jest jasne, szybkie i proste Od tej chwili możesz cieszyć się korzyściami takimi jak:

 • poznawanie oraz testowanie nowości kosmetycznych
 • kupowanie wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach
 • bezpośredni dostęp do pełnej oferty firmy
 • zniżki do 45% na kosmetyki
 • 100% gwarancji – 90 dni na zwrot,
 • co 3 tygodnie nowości kosmetyczne,
 • przedpremierowy dostęp do limitowanych ofert, atrakcyjne bonusy oraz programy lojalnościowe,
 • zamówienia w całodobowym serwisie on-line lub zakupy w sklepach stacjonarnych Avon Centrum (Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Kraków, Lublin, Wrocław),
 • najwyższej jakości serwis z bezpłatną dostawą,
 • szkolenia i warsztaty online,
 • brak opłaty wpisowej,
 • brak opłaty za rezygnację.

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie 784 918 434

Nie czekaj, wypełnij formularz i zostań Konsultantką Avon już dziś!