Main image

Konsultantka – zarobki

Każda z nas przed podjęciem jakiejkolwiek pracy zadaje mnóstwo pytań, na które chciałaby poznać odpowiedź, zanim podejmie współpracę. Nie spodziewamy się, że w przypadku pracy jako Konsultantka Avon jest inaczej. Dlatego też przygotowaliśmy odpowiedź na pytanie nurtujące wiele z was, ile jesteśmy w stanie zarobić, pracując jako Konsultantka Avon.

Zarobki konsultantki

Zacznijmy od najważniejszego – zarobki Konsultantki Avon to przede wszystkim różnica między ceną sprzedaży produktów Avon (promocyjne ceny przedstawione w katalogach i innych broszurach dla klientów) a ceną zakupu, pomniejszoną o rabat. Dlatego istotną rzeczą jest wartość katalogowa Twojego zamówienia, ponieważ to od niej zależy tzw. rabat wypracowany. Jest to podstawowa opcja obliczania zysków ze sprzedaży produktów Avon. Sprawa jest prosta, im większa jest kwota Twojego zamówienia tym większy rabat dostajesz na kosmetyki Avon i możesz się cieszyć zniżką nawet do 40%. Na wielkość Twojego zamówienia ma wpływ ilość klientów, którzy u Ciebie kupują, średnie zamówienie jednego z nich to około 70zł.

rabaty od kampanii 3 2019

Pracując jako Konsultantka Avon masz również dostęp do bardzo korzystnych rabatów promocyjnych, gdzie na wybrane kosmetyki możesz otrzymać gwarantowane 40% zniżki przy zakupie określonych kilku produktów. Skorzystanie z ofert promocyjnych jest banalnie proste, obowiązują one zazwyczaj w trakcie danego katalogu. Możesz się z nimi zapoznać w magazynie dla Konsultantek „Focus” lub w strefie konsultantki on-line w zakładce „Oferty Specjalne”.

Bonusy pracy jako Konsultantka

Oprócz systemu rabatowego Konsultantka ma również możliwość korzystania z wielu programów bonusowych i przywilejów:

  • Masz szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród w programach sprzedażowych
  • Udział w programie lojalnościowym „Twój Pewny Start” dla nowych Konsultantek z nagrodami o łącznej wartości prawie 600 zł
  • Rejestracja w programie lojalnościowym PIN, umożliwiającym zbieranie punktów za zamówienia i wymianę ich na wybrane nagrody rzeczowe
  • Dołączenie do prestiżowego Klubu Róży dla najlepszych Top Konsultantek a w nim m.in. gwarantowane rabaty, wyższe limity kredytowe, atrakcyjne nagrody
  • Możliwość rejestracji w Klubie Mission – dostęp do oferty ekskluzywnych japońskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i udział w specjalnym programie zarobkowym
  • Dostęp do limitowanych ofert przedsprzedażowych Avon
  • Bezpłatnych szkoleń online oraz spotkań biznesowych
  • Założenie własnego sklepu online.

Jeśli jesteś zainteresowana pracą jako Konsultantka Avon, wypełnij formularz rejestracyjny i ciesz się korzyściami już dziś!

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@avonlider.pl bądź telefonicznie – 784 918 434

Klub Avon – korzyści na start

Klub Avon – korzyści na start

Dołącz do Klubu Avon! Korzystaj z rabatów i poznaj program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna. W Avon sama decydujesz. Czy chcesz kupować kosmetyki taniej i korzystać z przywilejów? A może chcesz sprzedawać i cieszyć się niezależnością?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

Dlaczego warto wybrać perfumy Avon?

W nasze produkty wkładamy całe swoje serce, by każda z Was mogła się cieszyć ich wspaniałym zapachem na długo. Perfumy AVON mają spełniać Twoje oczekiwania i być z Tobą w każdym momencie Twojego życia. Co je wyróżnia? Dowiesz się z tego artykułu!

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Klub Avon – korzyści dla nowych Ambasadorek

Zastanawiasz się co zyskasz rejestrując własne konto w Klubie Avon? Czy masz jakieś przywileje, korzyści a może obowiązki? Dowiesz się tego z naszego artykułu. Sprawdź rabaty i dodatkowe oferty niedostępne dla klientów oraz specjalny program z wyjątkowymi nagrodami dla nowych Ambasadorek Piękna.

Avon na nowo!

Avon na nowo!

Nowe programy to nowe korzyści czyli AVON na nowo. Początek roku to początek wielkich zmian, które przyniosą korzyści zarówno dla Ambasadorek i Ambasadorów Piękna jak i dla Klientów Avon. Od kampanii 3/2019 będziemy Was informować na bieżąco o wprowadzanych zmianach.